TTS WHITENING Mask- Šviesinanti lakštinė kaukė

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 2030
  960
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Heber Farma
 • •Efektas: Gerai priglundanti lakštinė kaukė. Aktyvūs peptidai ir specifiniai ekstraktai veikia įvairiais lygmenimis prieš pigmentines dėmes ir laisvųjų radikalų įtakojamus senėjimo procesus.

  • Sudėtis:
  Depigmentuojančių aktyvių ingredientų kokteilis: kojinė rūgštis, pieno rūgštis, saldymedis ir transkutolio ekstraktas. Kojinė rūgštis: Slopina tirozinazės veiklą ir sumažina melanino sintezę. Transkutolis: skatina transdermalinį pasisavinamumą, didina membranų laidumą. Pieno rūgštis: skatina odos viršutinių sluoksnių atsinaujinimą ir prisideda prie melanino paviršiniuose odos sluoksniuose irimo. Saldymedis: naudingas kaip rūgštis, bet jokio sudirginimo. Oligopeptidas-50 (Glamerinas): depigmentuojanti substancija, slopinanti melanino gamybą ir atitolinanti pigmentinių dėmių atsiradimą. Ji sumažina melanino kiekį melanocituose. Kviečių gemalai: turtingi tokoferoliais, riebalų rūgtimis ir vitaminu E. Jų jauninančios ir poveikio prieš laisvuosius radikalus savybės slopina laisvuosius radikalus ir slopina oksidacinius procesus ląsteliniame lygmenyje.

  • Naudojimas: naudoti vakare. Ant pigmentinių dėmių prieš šios lakštinės kaukės uždėjimą panaudoti pigmentinių dėmių korektorių.

  Peptidų depigmentuojanti savybė koreguoja ir slopina pigmentinių dėmių atsiradimą.