TTS ENERGIZING Mask- Energizuojanti lakštinė kaukė

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 2027
  960
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Heber Farma
 • • Efektas: padidina odos gyvybiškumą ir pagerina tekstūrą. Padidina epitelio kamieninių ląstelių gyvybiškumą ir ilgaamšiškumą, kovoja prieš chronologinį senėjimą. Kamieninės ląstelės prailgina odos ląstelių aktyvumą. Sudėtyje esantys gausūs vitaminai ir riebalų rūgštys gerina ląstelių regeneraciją.

  • Sudėtis:
  Malus domestica: augalinės kamieninės ląstelės. Kamieninės ląstelės, besidaugindamos ties bazaline membrana, atstato pažeistus audinius. Šios kaukės yra rekomenduojamas naud ojimas net ir nesant jokiems pažeidimams, nes tai išlaiko odą sveika. Malus domestica gaunama iš šveicariškos obuolių rūšies, pasižyminčios ilgaamžiškumu. Kamieninės ląstelės yra inkapsuliuotos į nanosomas, užtikrinančias jų patekimą per odos sluoksnius.
  Vitaminų kompleksas: ekstraktų ir vitaminų mišinys: Indiškas kaštainis- įtakoja kraujagyslių barjero tonusą, eksudato išsiskyrimą ir turi prieš edeminį poveikį.
  Geras poveikis riebiai odai. Naudojamas kuperozės gydymui. Guveinis: valomasis efektas. Nuo riebalų. Provit-II: sumaišyti riebaluose ir vandenyje tirpstantys vitaminai su Omega-3 ir Omega-6 turtingu aliejumi. Vitaminas A įtakoja ląstelių atsinaujinimą ir keratino gamybos pertekliaus prevenciją. Vitaminas E, gerindamas kraujo apytaką, skatina odos ir plaukų regeneraciją. B grupės vitaminai yra naudojami odos ir skalpo seborėjos ir kitų uždegiminių problemų gydymui. Omega-3 ir Omega-6 atstato ląstelės membranos vientisumą ir odos apsauginio barjero funkciją. Alijošius (Aloe Vera): didelė drėkinamoji ir raminamoji galia, labai svarbios odai apsauginės savybės. Ozonas biomembranose (inkapsuliuotas): didelė bakteriocidinė ir fungicidinė galia. Perteklinės oksigenacijos sistemingas reguliarus naudojimas (ozono poveikis) veikia kaip prevencijos priemonė. Vitaminas C: natūraliai būtinas, stabdantis senėjimą poveikis prieš laisvuosius radikalus, reikiamų ląstelės funkcionavimui mitybinių medžiagų pateikimas. Vitaminas E: anti-oksidacinės savybės.

  •  Naudojimas: Naudoti prieš pirmuosius senėjimo požymius, gyvybiškumo ar švytėjimo trūkumą.