Pro Peel Universal Kit- profesionalus rinkinys pilingui

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 0010
  Gamintojas
  AerazenLab
 • Universalus prieš- pilingas
  Idealiai paruošia odą bet kokios rūšies pilingui.
  • Efektas: keratolitinis ir bakterinis aktyvumas. Švelni eksfoliacija, pašalinanti sausą ir pavargusią odą, naujų ląstelių susidarymas. Oda atrodo šviežia, minkšta, turinti sveikos odos išvaizdą.
  • Sudėtis: Glikolio rūgštis- keratolitinis aktyvumas, įtakoja kolageno ir elastino gamybą. Migdolinė rūgštis- viena geriausių odos mitybos ingredientų, antibakterinės savybės, greitina natūralų ląstelių atsinaujinimą, regeneruoja elastiną ir kolageną. Azelaino rūgštis- antibakterinis, keratolitinis, kamedonus valantis poveikis; geras antioksidantas ir puiki depigmentavimo priemonė.

  Neutralizuotojas
  • Efektas: Atstato normalią odos pH vertę ir sušvelnina eksfoliacijos sukeltą paraudimą.
  Naudojimas: esant paraudimui,- palikite keletui minučių ir nusausinkite netrindami.
  • Sudėtis: Vanduo, Propilenglikolis, Natrio bikarbonatas, Hidroksietilceliuliozė, Karbomeras, Imidazolidinilurėjos tetranatrio EDTA, Metilchlorizotiazolinonas, Metilizotiazolinonas, Magnio chloridas ir Magnio nitratas.

  Universalus popilingas
  • Efektas: nuramina, drėkina ir maitina įtakotą eksfoliacijos odą (atrodo dehidratuota, blizgi ir linkusi į pleiskanojimą).
  Todėl svarbu naudoti funkcionalius ingredientus, kurie atstato odos apsauginį hidrolipidinį barjerą, greitina ląstelių regeneravimą, maitina ir drėkina iki giliųjų odos sluoksnių. Produktas turi odos apsaugą SPF nuo saulės.
  • Sudėtis: Erškėtrožės aliejus- stipriai gydančios, regeneruojančios ir antioksidacinės savybės. Naudinga sausai ir dehidratuotai odai. Jojoba aliejus- maitini- mas, minkštimas ir sebumo reguliavimas. Naudinga sausai ir dehidratuotai odai. Taukmedžio sviestas- minkštinimas, gydymas, priešuždegiminis poveikis, stangrinimas, drėkinimas, odos atkurimas, apsauga nuo saulės. 18 beta-gliciretino rūgštis- didelis priešuždegiminis, paraudimą mažinantis ir raminantis poveikis. Alfabisabololis- efektyvus raminimas, paraudimo mažinimas ir depigmentuojantis poveikis. Natrio hyaluronatas 0,8%- palaiko reikiamą odos matricos hidrataciją, stangrumą plastiškumą ir klampumą; surišanti substancija, amortizuojanti molekulė ir efektyvus lubrikan tas. Vitaminas E- stiprus antioksidantas, įtakodama hidrolipidinį barjerą palaiko odos elastingumą ir drėgmę; mažina saulės sukeltą odos paraudimą ir pabrinkimą. Vitaminas A- apsaugo odą ir gleivines; užtikrina reikiamą ląstelių diferenciaciją ir vystymasį. Alijošius- raminimas, gydymas, tonizuojantis, priešuždegiminis poveikis, minkštinimas, atšviežinimas, drėkinimas, pasauginės ir regeneruojančios savybės ir priešuždegiminis poveikis. Jūrinės kilmės kolagenas- struktūros formavimo, drėkinimo ir apsauginės savybės; užtikrina reikiamą odos drėgmės, elastingumo ir tūrio lygmenį. Oktilmetok- sicinamatas- apsauga nuo žalojančio saulės poveikio.