AquaO3 Firming- stangrinimui 5 ml

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 2062
  Gamintojas
  Heber Farma
 • Nešėjas- INKAPSULIUOTAS OZONAS! Veidui, kaklui ir vidinei rankų daliai ("sparniukams")- odos stangrumas ir elastingumas, antioksidantas.  

  Odos senėjimą sąlygoja fibroblastų proliferacijos, kolageno, elastino ir glikozaminoglikanų sintezės mažėjimas. Dėka šių komponentų, oda yra elastinga ir stangri.
  „Aqua O3 Stangrinimui“ sudėtyje yra būtini fibroblastų stimuliavimui ingredientai. Dėka ląstelių atsinaujinimą regeneruoja elastinės skaidulos.

  5 aktyvieji ingredientai:
  O3 (ozonas): jis stimuliuoja ir tiekia energiją ląstelėms, gerina odos mikrocirkuliaciją ir turi didelę antioksidacinę/priešuždegiminę galią.
  Epidermio augimo faktorius (SH-oligopeptidas-1): epidermio augimo faktorius skatina odos ląstelių atsinaujinimą, kuris yra būtinas sveikai odai. Taip pat jis skatina kolageno ir elastino sintezę.
  Organinis silicio dioksidas: dėl padidėjančio epidermio pralaidumo regeneruoja elastines skaidulas, tai lengvina įsiskverbimą ir kitiems komponentams. Kolageno skaidulos sujungiamos per silicio tiltus, sudarydamos tinklelį, suteikiantį odai elastingumą.
  Augalinis įtempikas: vandenyje tirpstantis daigintų kviečių sėklų ekstraktas, turintis plėvelės formavimo efektą. Dėka komponentų statinės įkrovos pasiekiamas ilgalaikis tempimo efektas.
  Elastinas: vykstant fiziologiniam senėjimui ir degeneracijai, taip pat veikiant tiesioginiams saulės spinduliams elastiniai pluoštai kinta. Lipidų sankaupos, UV spinduliai gali sukelti degeneracinius elastinių skaidulų pokyčius. Elastinas sėkmingai naudojamas gydant brandžią, raukšlėtą odą, kuri jau praradusi elastingumą bei tvirtumą.

  Taikymo metodas:
  Tepkite ant odos. Efektui sustiprinti taikyti aparatinę kosmetologiją: mezoterapija, „DermaRoller, mikroadatinę mezoterapiją, elektroporaciją, radijo dažnį ir kt.

  Rekomenduodamas protokolas:
  Rekomenduojama mažiausiai 4 sesijos, kiekviena kas 7 dienos. Palaikymas- kartą per mėnesį. Nudojant 5ml buteliuką ant veido odos, kaklo, iškirptės ir rankų. Suplakti prieš naudojant.